اگر شما هم از دارندگان کنسول PSVita هستید، حتماً با مشکل تهیه بازی های آن و قیمت بالای آن ها مواجه شده اید. به همین دلیل تصمیم گرفتیم بازی هایی را برای این کنسول معرفی کنیم که با قیمت کمتر از 10 دلار می توانید آن ها را از PSN خریداری کنید و از انجام آن ها لذت ببرید

...

این بازی یک عنوان معمایی جالب است و باید در آن کاری کنید که شخصیت بازی به سلامت از قسمت های مختلف عبور کند و جان سالم از مراحل به در ببرد. این کار با قابلیت های کنترلر کنسول PSVita بسیار جالب شده است. حالت سیاه و سفید بازی نیز فضای جذابی به آن بخشیده و همچنین بازی چالش های بسیار خوبی را پیش روی شما قرار می دهد. Escape Plan کیفیت خوبی دارد و می توانید آن را از PSN با قیمت 7 دلار دانلود کنید. میانگین امتیازات این بازی هم 71 از سایت MetaCritic است.

MotorStorm RC

RC یک سبک تازه در سری MotorStorm به حساب می آید. در حالیکه نسخه PSP آن شکل و شمایلی مانند نسخه PS3 داشت، سازندگان بازی تغییراتی را در نسخه PSVita ایجاد کرده اند. نتیجه این تغییرات، این شده که دوربین بازی به صورت ایزومتریک است که در کمتر بازی ای مانند آن را مشاهده کرده اید. وسعت بازی مانند نسخه های قبلی نیست، اما هیجان خوبی دارد. یک بازی رانندگی اکشن که می تواند در نوع خودش بسیار لذت بخش باشد. اگر این بازی را با دوستانتان بازی کنید، بسیار هیجان انگیزتر نیز می شود. این بازی 3.99 دلار قیمت دارد و میانگین امتیازات آن 78 از سایت MetaCritic است.

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

در حالیکه PSVita خودش بازی های جدید بسیار زیادی دارد، اما تجربه بازی GTA: Chinatown Wars که روی PSP عرضه شده، بسیار جالب است. یک بازی Open-World بسیار جالب که می توانید آن را روی کنسول های دستی تجربه کنید. همه چیز به شکل بسیار خوبی در این بازی طراحی شده است. این بازی را می توان بهترین بازی Open-World دانست که تا کنون روی کنسول های دستی عرضه شده و 9.99 دلار قیمت دارد و میانگین امتیازات آن 90 از سایت MetaCritic است.

God of War: Chains of Olympus

این بازی را می توان گل سرسبد کنسول های دستی دانست که روند بسیار خوب و گرافیک جالبی را پیش روی شما قرار می دهد. داستان و مراحل جذاب و روند بازی که همانند نسخه های PS2 و PS3 است، آن را بسیار با ارزش کرده است. تجربه دوباره این بازی روی کنسول PSVita می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. این عنوان 6.99 دلار قیمت دارد و میانگین امتیازات آن 91 از سایت MetaCritic است.

Super Stardust Delta

یک بازی جذاب که تنها دارای دو مد مختلف برای بازی کردن است و مراحل متعدد بسیار جالبی دارد. در کنار اینکه می توانید این بازی را با صفحه لمسی این کنسول بازی  کنید، با استفاده از قابلیت Gyro نیز قابل بازی است. روند بازی با توجه به استفاده شما از این دو قابلیت تغییر می کند. تا این لحظه یک بازی تیراندازی علمی-تخیلی به این خوبی برای PSVita عرضه نشده است. میانگین امتیازات این بازی 82 از سایت MetaCritic است و 5.49 دلار قیمت دارد.

Metal Gear Solid: Portable Ops

بعد از اینکه بازی Metal Gear Solid: HD Collection را روی PSVita تجربه کردید، بد نیست بازی MGS: Portable Ops را بازی کنید. این بازی یک Spin-off بود که برای PSP عرضه شد. قابلیت حمل سربازان باعث شده بود که این بازی از المان های مخفی-کاری بسیار خوبی برخوردار باشد. البته شاید از نظر جلوه های بصری دیگر چنگی به دل نزند، اما  تجربه این بازی با دو آنالوگ بسیار جالب خواهد بود. این بازی 8.99 دلار قیمت دارد و میانگین امتیازات آن 87 از سایت MetaCritic است.

Lunar: Silver Star Harmony

یک بازی نقش آفرینی دوست داشتنی که با طرح های هنری عالی و موسیقی های زیبا همراه است. روند بازی به شکل هوشمندانه ای طراحی شده و شما می توانید یک بازی نقش آفرینی خوب را روی این کنسول دستی تجربه کنید. همچنین داستان بازی نیز از قسمت های جالب آن است. از دیگر قسمت های خوب بازی باید به محیط های رنگی و زیبای آن اشاره کرد که بسیار چشم نواز هستند. این بازی که میانگین امتیازات آن  80در سایت MetaCritic است، 9.99 دلار قیمت دارد.

Frobisher Says

Frobisher Says یک بازی با اعضای بدن است. این بازی دارای پنجاه MiniGame است که هر کدام از آن ها از یکی از قابلیت های Accelerometer ،Voice Control، هر دو دوربین این کنترلر و... استفاده می کنند. این بازی می تواند برای همه بسیار مناسب باشد. نکته جالب، این است که FS به صورت رایگان عرضه شده و میانگین امتیازات 74 را از سایت MetaCritic به خودش اختصاص داده است.

Plants vs. Zombies

کمتر کسی را می توان پیدا کرد که بازی Plants vs. Zombies را تجربه نکرده باشد. یک نسخه از این بازی بسیار جالب و دوست داشتنی هم برای PSVita عرضه شده که شما را درگیر 50 مرحله متفاوت و جذاب می کند. حالت Survival Mode و MiniGameهای متعدد بازی بسیار خوب از کار درآمده و محیط های رنگی و کارتونی آن نیز برای تمام بازیکن ها جذاب است. روند بازی بسیار آشنا است و اگر روی PC آن را تجربه کرده باشید، با این بازی هم مشکلی نخواهید داشت. این بازی 8.99 دلار قیمت دارد و میانگین امتیازات 77 را از MetaCritic بدست آورده است.

LocoRoco

بازی LocoRoco همیشه می تواند شما را بخنداند. شخصیت های جالب و بامزه و موسیقی های نشاط آور به همراه محیط های رنگی و دوست داشتنی از بخش های خوب بازی به حساب می آیند. یک بازی دو بعدی پلتفرمر عالی که  شما را با چالش های فوق العاده ای روبرو می کند. طراحی بازی بی نظیر است  و روند هیجان انگیز و مفرحی دارد. این بازی 6.99 دلاری میانگین امتیازات 83 را از MetaCritic بدست آورده است.

موضوعات مطلب : PS VITA ،