Sony در کنفرانسش نشان داد که سال 2013 را هدف قرار داده است. اکثر بازی های مطرح این کمپانی مانند Beyond: Two Souls ،God of War: Ascension و The Last of Us در سال 2013 عرضه می شوند و این نشان می دهد که Sony به سال 2013 بیشتر از سال 2012 اهمیت می دهد

...

سالی که کمپانی رقیبش یعنی Microsoft هم روی آن تمرکز زیادی دارد. Sony بازی های بسیار زیبایی را به نمایش درآورد و همه را غافلگیر کرد. این کمپانی سال 2012 را با عنوان هایی معمولی سپری می کند، اما سال 2013 احتمالاً طوفانی به پا خواهد کرد. Sony در این کنفرانس نشان داد که همانند Microsoft به کمپانی های Third-Party اهمیت زیادی می دهد و به همین دلیل باندل هایی از بازی Assassin’s Creed III برای PSVita و PS3 معرفی کرد.

امسال Sony نیز همانند Microsoft تمرکز کمتری روی کنترلر حرکتی اش داشت و تنها با به نمایش درآوردن یک بازی، صحبت درباره Move را به پایان رساند. تمرکز این کمپانی روی شبکه های آنلاین به خوبی دیگر کمپانی ها نیست، اما سرویس های جدید PS Plus نشانگر این موضوع بود که آن ها می خواهند گام های مثبتی در این قسمت بردارند. امسال به نظر می رسید که بازی های بیشتری برای PSVita معرفی شود، اما این کمپانی تنها به معرفی دو بازی Assassin’s Creed III و Call of Duty بسنده کرد. همچنین قابلیت Cross Platform بین PSVita و PS3 هم جالب بود و می توان در آینده منتظر بازی های بیشتری به این صورت بود، اما چیزی که در کنفرانس این کمپانی مشخص بود، این بود که Sony به سال 2013 بسیار امیدوار است. سالی که خیلی ها احتمال می دهند، آخرین سال نسل حاضر کنسول های بازی باشد.

موضوعات مطلب : نمایشگاه های بازی ،