در حالیکه صحبت ها درباره کنفرانس های Sony ،Microsoft و کنسول های نسل بعدی این دو کمپانی بود، کمپانی Ubisoft بسیار قوی به E3 آمد و گوی سبقت را از تمام کمپانی ها ربود و خودش را به سلطان E3 امسال تبدیل کرد

...

حضور آن ها در کنفرانس Microsoft و به نمایش درآوردن بازی Splinter Cell: Blacklist همه را شگفت زده کرد. همچنین Ubisoft در کنفرانس خودش، بازی های بسیار جالبی را به نمایش درآورد که هر کدام از آن ها با استقبال مردم مواجه شدند. این کمپانی نشان داد که برای Wii U نیز برنامه های خوبی دارد و می خواهد بازی های جالبی را برای آن عرضه کند. Rayman Legends و Zombie U از جمله این بازی ها بودند. Far Cry 3 نمایشی خیره کننده داشت. Far Cry 3 در کنفرانس Ubisoft یک عنوان بی نظیر و بی رقیب بود. همچنین این کمپانی در کنفرانس Sony بخشی دیگری از این بازی را به نمایش درآورد که آن سالن را هم منفجر کرد! از طرف دیگر، بازی Assassin’s Creed III نمایش های بسیار عالی ای از خودش داشت و خیلی ها را غافلگیر کرد، اما برگ برنده Ubisoft بازی ای بود که Watch Dogs نام داشت.

عنوانی که به مدت دو سال توسط Ubisoft Montreal در دست ساخت بوده است. گرافیک بازی بسیار عالی است و به همین دلیل خیلی ها به این موضوع اشاره می کردند که این بازی ممکن است برای نسل بعد راهی بازار شود. این بازی یک روند بسیار عالی و گیم پلی ای شگفت انگیز داشت، اما تاریخ عرضه و پلتفرمی که قرار است این بازی روی آن عرضه شود، مشخص نشد. Ubisoft در E3 امسال، عملاً سه کنفرانس داشت و در هر کنفراس یک نمایش بسیار خوب از خودش بجا گذاشت. کنفرانس های Sony و Microsoft را به خوبی تحت تأثیر بازی هایش قرار داد و در کنفرانس خودش نیز با بازی Watch Dogs آتش به پا کرد. Ubisoft نشان داد که هم برای امسال برنامه دارد و هم بازی های بسیار خوبی را برای سال های آینده می خواهد راهی بازار کند. بدون شک Ubisoft بهترین کنفرانس E3 امسال را برگزار کرد.

موضوعات مطلب : نمایشگاه های بازی ،