معرفی کینکت در سال 2009 یکی از خوشایندترین روزهای طرفداران X360 را رقم زد. تکنولوژی که می توانست بدون استفاده از کنترلر تمام دنیای بازی را کنترل کرد ولی بعد از عرضه عناوین مختلف کودکانه بودن بازی ها، بازیکن های حرفه ای را مجاب کرد که برای دیدن عناوین حرفه‌‌ای‌تر باید منتظر عرضه کینکت 2 باشند ولی Tsunoda نظر دیگری دارد

...

Kudo Tsunoda در مورد آینده کینکت گفته است: "به نظر من چیز بزرگی که در آینده برای کینکت خواهد آمد، کینکت 2 نخواهد بود بلکه برنامه‌ای خواهد بود که با تجربیات این چند سال توسط ناشران به دست آمده است. این‌گونه است که این بار ابداعاتی بر روی نرم افزار دستگاه انجام می پذیرد بدون اینکه بخواهیم پولی بر روی درست کردن دستگاهی جدید خرج کنیم. در حال حاضر ما در زمانی قرار داریم که می‌توانیم چیزهای جالبی مانند تشخیص هویت،صدا و حالت بدن را بر روی کینکت ببینیم و بعد از آن باید دید که بقیه مردم (ناشران دیگر) چگونه از این قابلیت‌ها استفاده خواهند کرد و تجربه جدیدی را به وجود می آورند. به همین دلیل است که در حال حاضر می‌بینیم که سازندگان بازی‌ها با استفاده از تجربیات خود می‌توانند قدم به قدم از کینکت استفاده بهینه‌تری کنند و از  آن در سبک‌های مختلف بازی‌ها استفاده کنند. "

 

Tsunodaدر جاهای مختلفی در مورد اینکه چگونه می‌توان از سیستم فعلی استفاده های بهتری کرد، سخن گفته است ولی باید دید که این حرف چه قدر می‌تواند به واقعیت نزدیک شود. وی از تکنولوژی‌هایی که می‌تواند در آینده نزدیک به کینکت اضافه شود، به قابلیت تشخیص تن صداهای مختلف و شناسایی حالت های مختلف بدن اشاره کرده است.

موضوعات مطلب : شایعاتی در مورد بازی ها و کنسول ها ،