با نزدیک شدن به نمایشگاه E3 2012، نویسندگان پردیس 5 بازی ای که دوست دارند در نمایشگاه E3 امسال ببینند را لیست کرده اند


...Splinter Cell 6: به شدت منتظر نسخه جدیدی از Splinter Cell هستم. به احتمال زیاد با یک بازی بسیار با کیفیت هم روبرو خواهیم شد، چون بهترین نیروهای Ubisoft Montreal به Ubisoft Toronto پیوسته اند و چند سالی است که مشغول ساخت نسخه جدید از این سری هستند. جید ریموند (Jade Raymond) می گوید که این نسخه به مسائلی که در نسخه های قبلی وجود داشته، اشاره دارد که زیاد به آن ها توجه نشده بود. باید دید که منظور او از این حرف چیست. منتظر کنفرانس Ubisoft هستم.

Forza Horizon: بازی Forza Motorsport 4 ماه ها من را سرگرم خود کرده بود و یک تجربه فوق العاده لذت بخش بود. Forza Horizon توسط یک تیم جدا از Turn 10 ساخته می شود و باید دید که هدف گیری و روند این نسخه چطور است، چون بدون شک با یکی از بهترین Racingهای امسال روبرو هستیم. ارتقاء گرافیکی Forza 4 با وجود ماشین های جدید و البته جاده های متنوع، بزرگترین آرزوی من برای امسال است.

Quantic Dream: تمام بازی هایی که از Quantic Dream بازی کرده ام، لذت بخش ترین بازی هایی بوده اند. سخت منتظرم تا بازی جدید دیوید کیج (David Cage) را در کنفرانس Sony ببینم. تکنولوژی ای که در نمایش تکنیکی Kara دیدیم، پتانسیل بسیار بالایی دارد و باید دید کیج و تیم با استعدادش اینبار چه بازی متفاوتی را آماده عرضه کرده اند.

Battlefield: Bad Company 3: به عنوان یکی از طرفدارهای سری Battlefield خیلی منتظر هستم تا دنباله ای بر سری Bad Company را ببینم. خوبی Bad Companyها بخش تک نفره با شخصیت های جالب آن نسبت به سایرBattlefield ها است و این چیزی بود که Battlefield 3 آن را کم داشت. شایعات زیادی در مورد نمایش این بازی در کنفرانس امسال EA است که اگر درست باشد، باید احتمالاً منتظر این بازی در بهار سال 2013 باشیم.

Dragon Age III: نسخه سوم از Dragon Age که دو قسمت قبلی آن از بهترین RPGهایی بودند که در این نسل تجربه کردم، با موتور قدرتمند Frostbite 2 ساخته می شود. جدا از خوب شدن گرافیک، نکته ای که این نسخه را از همین الان ارزشمند می کند، این است که BioWare از اشتباهات خود در Dragon Age II درس گرفته و حالا با تمام شدن سری Mass Effect خیلی بهتر می تواند روی این بازی کار کند. چند وقت پیش BioWare اعلام کرده بود که طرفداران هر پیشنهادی که دارند را به ما بگویند تا در DAIII اعمال کنیم. همین قضیه نشان می دهد که آن ها چقدر به نسخه سوم اهمیت داده اند.

مجید نوردوست

Splinter Cell 6: مدتی است که استودیوی Ubisoft Toronto در حال ساخت این بازی است و به احتمال زیاد باید اولین نمایش های آن را در E3 امسال مشاهده کنیم. واقعاً برای دیدن این بازی بسیار هیجان زده هستم.

Metal Gear Solid 5: بازی MGS 5 هم در دست ساخت قرار دارد و همانند سایر ساخته های استاد کوجیما (Kojima)، اطلاعات بسیار کمی از این بازی منتشر شده است. فعلاً فقط مشخص شده که این بازی در دست ساخت است و دیگر چیزی از آن نمی دانیم. این بازی هم واقعاً از آن عنوان هایی است که همه منتظر دیدن آن هستند.

بازی جدید استودیوی CD Projekt: استودیوی CD Projekt که سازنده بازی The Witcher 2: Assassins of Kings است، اعلام کرده که آن ها در حال ساخت چند بازی RPG هستند. به نظر می رسد که یکی از آن ها The Witcher 3 باشد. به هر حال بازی جدید آن ها چه دنباله ای برای سری The Witcher باشد، چه نباشد، به نظر عنوان جالبی خواهد بود.

Grand Theft Auto V: نسخه جدید سری بازی های GTA می تواند یکی از مهم ترین عناوین E3 امسال باشد. آیا  قسمت هایی از این بازی را در E3 امسال مشاهده می کنیم؟ خیلی ها اعتقاد دارند که این اتفاق رخ می دهد و ما شاهد قسمت های شگفت انگیزی از این بازی پرطرفدار خواهیم بود.

کنسول های نسل جدید: خیلی دوست دارم که در E3 امسال کنسول های نسل جدید را مشاهده کنم. گر چه هر دو کمپانی Sony و Microsoft گفته اند که در E3 امسال خبری از کنسول های جدیدشان نخواهد بود، اما باز هم احتمال می رود که خبرهایی از این کنسول ها منتشر شود.

موضوعات مطلب : نمایشگاه های بازی ،