مشرق: سایت Destructoid طی خبری رسمی اعلام کرد بازی دنس سنترال Dance Centeral (مرکز رقص) و هیچکدام از بازی های کینکت را برهنه انجام ندهید. زیرا دوربین آن تصاویر شما را ضبط و به سرور های بازی (اینترنت) انتقال می دهد

...

چند روز پیش یکی از تاپیک های مهم فروم بازی Dance Centeral مربوط به موضوع چگونگی پاک کردن تصاویر از روی دستگاه بود. صحبت های بالا پست همین کاربر بود که در هنگام انجام بازی تصمیم گرفته بوده است لباس هایش را از تنش در آورد. اما غافل از این که کینکت پشت سر هم از او تصاویری را نگه خواهد داشت. پس از مطرح شدن این پرسش در فروم ، دست آخر معلوم شد تصاویر بر روی سرور های دیتابیس Dance Centeral (مرکز رقص) قرار می گیرند راهی برای پاک کردن آن ها نیست ، حتی از روی دستگاه. البته هنوز هیچ روشی پیدا نشده است و مسئولان نیز تا به حال در مورد این موضوع چیزی اعلام نکرده اند.دانستنش خالی از لطف نیست که امروزه از دوربین تلفن همراه ، دوربین لپ تاپ ، میکروفن لپ تاپ و finger print, گرفته تا مکالمات تلفنی ، ایمیل ها و voice chat و video chat، به ابزاری برای جاسوسی تبدیل شده اند و توسط آژانس امنیت ملی آمریکا(NSA) کنترل می شوند.

این موضوع صرفا به افراد سیاستمدار و یا افراد خاص جامعه آمریکا اختصاص ندارد؛ بلکه برای افراد همه جوامع در سراسر دنیا در نظر گرفته شده و رفتار و مکالمات همه انسانها را در همه جا پوشش می دهد. رسالت سازمانی و ماموریت NSA کنترل روابط و اطلاعات افراد در سراسر دنیاست.
موضوع این گیم نیز (Dance Centeral) نقش غیر قابل انکاری در گسترش سبک زندگی آمریکایی بویژه در میان دختران دارد.

به گزارش خبرنگار مشرق، بازی Dance Central (مرکز رقص) که با موضوع رقص به میدان بازیها آمده با استفاده از کنسول کینکت (kinect) انجام می پذیرد. این کنسول دارای حسگرهایی است که حرکات بدن شما را به بازی انتقال می دهد. بنابراین برای بازی Dance Central ، شخص بازی کننده باید عملا برقصد تا اینکه شخصیت بازی نیز حرکات او را در بازی به نمایش در آورد.

البته شخص بازی باز نباید فراموش کند که این کنسول مجهز به دوربین است و هیچکدام از حرکات او برای آن دوربین و صاحبان اصلی اش پوشیده نیست. به محض انجام بازی آنلاین تصاویر حرکات او بر روی سرورهای بازی انتقال پیدا می کند.!

نباید فراموش کرد که امروزه رقص در صدور استیل زندگی آمریکایی نقش بزرگی را به دوش می کشد. حالا این بار در بازی Dance Central (مرکز رقص) ، دیپلماسی گیم (بازی) به کمک رقص آمده تا مرز های بیشتری را برای ایالات متحده و تمدن غرب بگشاید و انسانهای بیشتری را در جلوه های پر زرق و برق و پر رنگ و لعاب تمدن غرب فروبکاهد.

شاید به ذهن شما نیز خطور کرده باشد که، خط قرمز های این تمدن برای حفظ حریم خصوصی و کرامت انسانی، کجاست؟

سایت Destructoid طی خبری رسمی اعلام کرد بازی Dance Centeral (این بازی) و هیچکدام از بازی های کینکت را برهنه انجام ندهید. دلیل این خبر هم کاربر دختری بود که در فروم بازی این گونه نوشته بود:
"من با XBox تازه کارم. مشغول انجام بازی Dance Centeral با کینکت شدم اما خیلی گرمم شد. بنابراین لباس هایم را در آوردم. اما هیچ نمی دانستم که هنگام بازی کینکت از من یک عالمه عکس می گیرد. لطفا به من کمک کنید و بگوئید چگونه می توانم این تصاویر را پاک کنم. خواهش میکنم!."چند روز پیش یکی از تاپیک های مهم فروم بازی Dance Centeral مربوط به موضوع چگونگی پاک کردن تصاویر از روی دستگاه بود. صحبت های بالا پست همین کاربر بود که در هنگام انجام بازی تصمیم گرفته بوده است لباس هایش را از تنش در آورد. اما غافل از این که کینکت پشت سر هم از او تصاویری را نگه خواهد داشت. پس از مطرح شدن این پرسش در فروم ، دست آخر معلوم شد تصاویر بر روی سرور های دیتابیس Dance Centeral (مرکز رقص) قرار می گیرند راهی برای پاک کردن آن ها نیست ، حتی از روی دستگاه. البته هنوز هیچ روشی پیدا نشده است و مسئولان نیز تا به حال در مورد این موضوع چیزی اعلام نکرده اند.

موضوعات مطلب : KINECT ،